Hakkımızda

NetcoDC > Hakkımızda

Herkesin Söyleyecek Önemli Bir Şeyi Vardır!

NetCollec Bilişim, Yazılım, ERP Danışmanlık hizmetleri katma değerli çözüm ve hizmet sağlayıcı şirket olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir. NetCollec Bilişim genç bir kuruluş olmasına rağmen, teknik, yazılım ekibinin sektörde uzunca bir geçmişe dayanan engin deneyimleriyle kısa zamanda sektörde kendine sağlam bir yer edinmeyi başarmıştır.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda güncel teknolojilere yatırım yapmak amacıyla NetcoDC Kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. 

demo-attachment-15-18_Authentication-01-Converted@2x

Misyonumuz

01

Bilgiyi paylaşmak, Değişime ve gelişime açık olmak, Dinamikliği iş hayatının vazgeçilmez parçası olarak benimsemek, Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek araştırma-geliştirmeye yatırım yapmak, Tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışmak, Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlı kalmak, Pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek, üretimi yönlendirmek, Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime kurumsallaşmanın gerekliliğini kavratmış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahip olmak, Dünyadaki gelişmelere açık olmaktır.

Vizyonumuz

02

NetCollec Bilişim Profesyonel ekibi ile farklılıklar oluşturarak bölgesel ve küresel anlamda kalıcı üstünlükler sağlamak, Girişimci ruh ve cesaretle yarattığımız proje, ürün ve sunduğumuz hizmetlerin firmamızı dünya pazarında da iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa ulaştırmasını sağlamaktır.

demo-attachment-312-Calls-1@2x

7/24 Teknik Destek

Teknik desteğe veya yardıma ihtiyacınız mı var? Deneyimli teknisyenlerimiz, herhangi bir teknik sorun veya sorununuzda size yardımcı olmak için burada. Bilgili uzmanlarımız, teknik problemleri çözme sürecinde sizi yönlendirebilir ve teknolojinizin en üst düzeyde çalışmasını sağlamak için uzman tavsiye ve öneriler sunabilir. Teknik sorunlar sizi geri tutmasın - teknik destek ekibimizle iletişime geçin ve size yardımcı olmamıza izin verin.

demo-attachment-313-Calendar@2x

Kalite Güvencesi

Günümüzün sürekli değişen ve gelişen dünyasında kaliteyi korumak, geliştirmek ve müşteri isteklerini ekonomik bir şekilde karşılamak üreticilerin vazgeçilmez sorumluluğu haline gelmiştir. NetCollec Bilişim müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla tasarlanan ürün ve/veya hizmetin kalitesini geliştirmeyi, doğru zamanda, hatasız, eksiksiz olarak ulaştırmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamıştır.

+ 0
Sunucu Sayısı
+ 0
Son Kullanıcı
+ 0
Müşteri

"Mükemmel hizmetler sunuyoruz."

Sunucu barındırma hizmetini bizden alın ve farkı yaşayın.